data: 2021-07-16

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XV NIEDZIELA ZWYKŁA 11. 07. 2021 r.

1. Dziś XV Niedziela Zwykła dziękuję za wspólną modlitwę. Dziś nasza kolekta remontowa, za ofiarność serdecznie dziękuję.
  1. Dziś rozpoczynamy w naszej Parafii Adorację Wieczystą. Początek Mszą św. o godz. 17.00, zakończenie w poniedziałek o godz. 16.45. Plan Adoracji jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej.
  1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
  1. W dniu 31.07. ok godz. 18.00 przybędą do naszej Parafii pielgrzymi XXIX Elbląskiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę. Wszystkich chętnych, którzy chcą przyjąć pielgrzymów na nocleg z 31.07. na 01.08. proszę o kontakt po Mszach św. Za tydzień zbiórka do puszek na wydatki związane z godnym przyjęciem na odpoczynek pielgrzymów na Jasną Górę.
  1. Szkoła wraz z Radą Rodziców planuje zorganizować uroczyste otwarcie nowo wybudowanej hali sportowej. Do organizacji włączają się radni, sołtysi, ksiądz proboszcz. Będzie można nie tylko obejrzeć halę, zaplanowano też wiele atrakcji dla mieszkańców. Uroczystość jest planowana na 3 września (piątek).  Jeśli ktoś chciałby pomóc w organizacji, zapraszamy.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę radosnej niedzieli i błogosławionego tygodnia.