data: 2021-07-19

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVI NIEDZIELA ZWYKŁA 18. 07. 2021 r.

1. Dziś XVI Niedziela Zwykła dziękuję za wspólną modlitwę.
  1. Kolekta remontowa w zeszłym tygodniu w niedzielę wyniosła 580 zł z ofiarność serdecznie dziękuję.
  1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
  1. W dniu 31.07. ok godz. 18.00 przybędą do naszej Parafii pielgrzymi XXIX Elbląskiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę. Wszystkich chętnych, którzy chcą przyjąć pielgrzymów na nocleg z 31.07. na 01.08. proszę o kontakt po Mszach św. Dziś zbiórka do puszek na wydatki związane z godnym przyjęciem na odpoczynek pielgrzymów zdążających na Jasną Górę.
  1. Zapraszam do służby przy ołtarzu nie tylko dzieci, ale i dorosłych mężczyzn jak i również zachęcam do czytania czytań czy modlitwy wiernych.
  1. Za tydzień w niedzielę z racji wspomnienia św. Krzysztofa poświęcenie pojazdów po Mszy św. Ofiary z poświecenia przeznacza się na misyjne środki transportu.
  1. Za tydzień w niedzielę zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w wyniku nawałnic w Polsce.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę radosnej niedzieli.