data: 2021-07-24

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 25. 07. 2021 r.

1. Dziś XVII Niedziela Zwykła dziękuję za wspólną modlitwę. Po Mszy św.  zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w wyniku nawałnic w Polsce. Dziś również po Mszy św. poświęcenie pojazdów, ofiary z poświecenia przeznacza się na misyjne środki transportu.
  1. W poniedziałek we wspomnienie Joachima i Anny, Rodziców Matki Bożej, obchodzimy dzień modlitw za rodziców, babcie, dziadków, za najstarszych parafian, ogarnijmy ich modlitwą.
  1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
  1. W najbliższą sobotę 31.07. ok godz. 18.00 przybędą do Parafii w Kruszynach pielgrzymi XXIX Elbląskiej Pielgrzymki Pieszej na Jasną Górę. Cały czas jest jeszcze wielka potrzeba przyjęcia pielgrzymów na nocleg. Zapraszam serdecznie wszystkich szczególnie rodziny, które przyjmują pielgrzymów na nocleg ok godz.18.00, na przywitanie pielgrzymki, potem o godz. 21.00 na Apel Jasnogórski w Kruszynach. W niedzielę o godz. 7.30 Msza św. w Kruszynach z udziałem pielgrzymów, potem ok. godz. 10.00 przy świetlicy w Kruszynach odpoczynek i poczęstunek dla pielgrzymów podążających na Jasną Górę.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam.