data: 2021-08-30

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B 29.08.2021.

1. Dziś XXII Niedziela Zwykła dziękuję za wspólną modlitwę, dziś zbiórka do puszek na wywóz śmieci z cmentarza.
  1. W środę 01.09.2021. o godz. 07.30 Msza św. w Kościele w Kruszynach o bł. Boże i opiekę Matki Bożej w rozpoczynającym się Nowym Roku Szkolnym dla dzieci, młodzieży, rodziców, dyrekcji, nauczycieli i wszystkich pracowników Szkoły Podstawowej w Kruszynach. Podczas Eucharystii zostaną poświęcone przybory szkolne, szczególnie najmłodszym uczniom rozpoczynającym naukę.
  1. W piątek 03.09.2021. o godz. 11.00 w Szkole Podstawowej w Kruszynach odbędzie się uroczyste otwarcie hali sportowej. Po części oficjalnej około godziny 12.00 rozpocznie się festyn rodzinny. Wszystkie atrakcje są darmowe. Będzie można wspomóc szkołę, wrzucając do puszek dowolne datki przeznaczone na doposażenie w sprzęt sportowy. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców. Dyrektor Szkoły Maria Linettej, Wójt Gminy Bobrowo Paweł Klonowski. Wieczorem od godz. 19.00 Rada Rodziców organizuje zabawę dla dorosłych w świetlicy wiejskiej w Kruszynach. Z racji, że wydarzenia te odbywają się w piątek zostaje udzielona dyspensa.

1. W tym tygodniu przypada: pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych od godz. 8.00, adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź św. od 17.30, modlitwy pierwszo-piątkowe ku czci NSPJ na zakończenie adoracji; pierwsza sobota miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu 10.30, modlitwy pierwszo-sobotnie ku czci NSNMP na zakończenie adoracji. Możliwość Spowiedzi św. zawsze przed Mszami św. zapraszam szczególnie dzieci i młodzież rozpoczynające Nowy Rok Szkolny.
  1. W przyszłą niedzielę obchodzimy „Dzień solidarności z Afgańczykami”, to dzień modlitwy o pokój, po Eucharystii zbiórka do puszek na pomoc Afgańczykom.
  1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam i życzę dużo siły na nadchodzący tydzień.