data: 2021-09-21

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXV NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B 19.09.2021.

1. Dziś XXV Niedziela Zwykła dziękuję za wspólną modlitwę.
  1.  Na remonty zebraliśmy 720 zł za co bardzo dziękuję.
  1. 29.09.2021. w naszej parafii będziemy przeżywać nawiedzenie Obrazu Świętej Rodziny. To wydarzenie szczególnie ma zwrócić nasz wzrok na nasze rodziny, jak wygląda nasze życie, nasze relacje rodzinne. Czy żyjemy na wzór Świętej Rodziny z Nazaretu? Aby każdy z nas odkrył jak ważna jest rodzina i że od niej wszystko zależy, co dzieje się w naszej ojczyźnie i na świecie. Szczególnie przypomina nam o tym Rok Rodziny i Rok św. Józefa. Niech ten czas odnowi nasze rodziny i pozwoli nam zrobić gruntowy rachunek sumienia z naszego życia domowego. Dokładny plan nawiedzenia zostanie podany w przyszłą niedzielę. Dziś i w przyszłą niedzielę można złożyć do puszki ofiary na kwiaty do przystrojenia obrazu na dzień nawiedzenia jak i nabyć obrazki z wizerunkiem obrazu, który nas nawiedzi, które są do nabycia w zakrystii.
  1. Po Mszy św. proszę o odebranie w zakrystii książeczek przygotowujących dzieci do I Komunii św. do których to dzieci będą zbierały specjalne naklejki za uczestnictwo w niedzielnej i świątecznej Eucharystii i będą otrzymywały zadania w poszczególnych okresach Roku Liturgicznego. Rodzice, którzy nie oddali wypełnionych deklaracji zgłaszających dzieci do I Komunii, proszę, aby to uczynili jak najszybciej.

Życzę błogosławionego tygodnia.