data: 2021-09-27

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B 26.09.2021.

1. Dziś XXVI Niedziela Zwykła, dziękuję za wspólnie przeżytą Eucharystię.
  1. W najbliższy środę w naszej parafii będziemy przeżywać Nawiedzenie Obrazu Świętej Rodziny dokładny plan nawiedzenia jest umieszczony w gablocie i na stronie internetowej serdecznie zapraszam do przeżywania wszystkich punktów nawiedzenia, gdyż tak bardzo potrzeba abyśmy, ogarnęli modlitwą nasze rodziny i zmienili w nich to, co nie właściwe a zaczęli naśladować Świętą Rodzinę.
  1. Od piątku rozpoczynamy październik, zapraszam na nabożeństwa różańcowe, zawsze przed Mszą św.: w dni powszednie o 17.30, w soboty 10.30, w niedziele 08.45. Zapraszam do prowadzenia różańca dzieci, młodzież i dorosłych, dla najmłodszych za uczestnictwo w różańcu niespodzianka. W tym roku szczególnie ogarniamy modlitwą nasze rodziny.
  1. W tym tygodniu przeżywać będziemy I piątek i I sobotę miesiąca, nabożeństwa połączone z tymi dniami w łączności z różańcem, możliwość spowiedzi św. w czasie różańca.
  1. Można jeszcze złożyć ofiary do puszki na kwiaty do przystrojenia kościoła na czas Nawiedzenia Obrazu Świętej Rodziny i nabyć obrazki z wizerunkiem Obrazu Nawiedzenia, które są wyłożone z tyłu na półce.
  1. Serdeczne dziękuję za ścięcie trawy, zapraszam do sprzątania kościoła i wkoło niego przed peregrynacją obrazu w poniedziałek na godz. 18.00.  Dziękuję za ofiarowywane kwiaty do kościoła.

Życzę owocnego przeżycia Nawiedzenia Obrazu Świętej Rodziny.