data: 2021-10-09

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B 03.10.2021.

1. Dziś XXVII Niedziela Zwykła dziękuję za wspólnie przeżytą Eucharystię
  2. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe, zawsze przed Mszą św.: w dni powszednie o 17.30, w soboty 10.30, w niedziele 08.45.
  3. Zapraszam na spotkania Oazy Dzieci Bożych w piątki o 18.30 w salce w Kruszynach.
  4. Kandydatów do bierzmowania proszę o wypełnienie deklaracji, które znajdują się na półce z tyłu kościoła (również do pobrania na stronie internetowej parafii) i przyniesienie ich na spotkanie w przyszłą niedziele, które odbędzie się po Mszy św. o godz. 11:00 w Kruszynach. deklaracja kandydata do bierzmowania
  5. Za tydzień w niedzielę nasza kolekta remontowa.
  6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej i do odebrania folderów różańcowych
  7. Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w duchowe przeżycie Nawiedzenia Obrazu Świętej Rodziny, a szczególnie też wszytkim, którzy w czynny sposób przyczynili się do tego wydarzenia: Różom Różańcowym, Akcji Katolickiej Służbie Liturgicznej, Oazie Dzieci Bożych, Panu Organiście, wszytkim którzy przyczynili się do posprzątania kościoła i udekorowania go. Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszynach szczególnie za wniesienie Obrazu i jego transport po parafiach naszego dekanatu na terenie Gminy Bobrowo, tu podziękowania również od wszystkich proboszczów. Jeszcze raz wszystkim serdeczne „Bóg zapłać”.                                                                              Życzę błogosławionego tygodnia.