data: 2021-10-18

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA ROK B 17.10.2021.

1. Dziś XXIX Niedziela Zwykła, od dziś przeżywać będziemy Światowy Tydzień Misyjny za tydzień w niedzielę kolekta misyjna.
  1. Koleta remontowa wyniosła 790 zł, za ofiarność serdecznie dziękuję.
  1. Zapraszam na nabożeństwa różańcowe, zawsze przed Mszą św.: w dni powszednie o 17.30, w soboty 10.30, w niedziele 08.45.
  1. Zapraszam na spotkania Oazy Dzieci Bożych i Oazę Młodzieżową w piątki o 18.30 w salce w Kruszynach.
  1. Zbliża się listopad, miesiąc szczególnej pamięci o naszych bliskich zmarłych, z tyłu na półce są wyłożone kartki na których wpisujemy zmarłych za których będziemy modlić się w Wypominkach w oktawie Wszystkich Świętych i Wypominkach rocznych w niedziele przez cały rok. Wypisując kartki proszę dokładnie określić, czy dotyczy ona Wypominków rocznych, czy tych w oktawie Wszystkich Świętych. Nie zapomnijmy też o uporządkowaniu grobów naszych zmarłych jak i odnowieniu terminu pokładowego.
  1. Z racji zbliżającej się radosnej Uroczystości Wszystkich Świętych trwa akcja „Mój ulubiony Święty” włączyć się w nią mogą dzieci młodzież i dorośli. Zadanie na ten tydzień to zrobić strój świętego czy błogosławionego, którego wybraliśmy, aby można się za niego przeprać i być rozpoznawalnym jaki to święty. Za tydzień czekamy na dalsze wskazania.

1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Życzę radosnego tygodnia.