data: 2021-12-26

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI, JÓZEFA 26. 12. 2021 r.

1. Dziś Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa, dziękuję za wspólną modlitwę.
  1. W piątek w Sylwestra o godz. 17.30 nabożeństwo na zakończenie roku kalendarzowego, po nim Msza św. o godz. 18.00. Tego dnia Bp Wiesław Śmigiel udziela wiernym Diecezji Toruńskiej oraz osobom przebywającym na terenie Diecezji dyspensy od obowiązku zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i charakteru pokutnego tego dnia.
  1. W przeszłą niedzielę kolekta diecezjalna i zbiórka do puszek na Fundusz Obrony Życia.
  1. Dziękuję wszytkim, którzy pomogli w udekorowaniu naszego kościoła na Święta Bożego Narodzenia, jak również za życzenia i wszelkie wyrazy życzliwości czy upominki. Dziękuję Kołu Gospodyń Wiejskich z Brudzaw za upominek świąteczny.
  1. Zachęcam do nabycia tygodnika „Niedziela” w cenie 8 zł.
  1. Z kolędą odwiedzę tylko tych, którzy zgłoszą chęć przyjęcia księdza w trakcie pandemii (zgłaszać proszę najlepiej telefonicznie od godz. 17.30 – 18.00, lub mailowo, albo osobiście). Zgłaszając kolędę podajemy: imię nazwisko, adres, rejon kolędowy na którego terenie mieszkamy. Wizyta powinna odbyć się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Z racji jeszcze ciągłych zgłoszeń przyjęcia kolędy, proszę zrobić to ostatecznie do środy 29.12.2021., abym mógł w przyszłą niedzielę podać plan odwiedzin kolędowych.
  1. Przypominam o określonych ograniczeniach, nakazach i zakazach ustanowionych w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa Covid-19. Limit osób w miejscach kultu 30% obłożenia i obowiązek zasłaniania ust i nosa za pomocą maseczki.

Życzę wszystkim pokoju i radości w sercu,
a na nadchodzący Nowy Rok Błogosławieństwa Bożego.