data: 2022-01-02

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM 02.01.2022 r.

1. Dziś II Niedziela po Narodzeniu Pańskim, kolekta diecezjalna i zbiórka do puszek na Fundusz Obrony Życia. Dziękuję za wspólną modlitwę.
  1. W czwartek Uroczystość Trzech Króli, Msza św. Jak w niedziele.
  1. W tym tygodniu przypada: pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych od godz. 8.30 tylko na zgłoszenie, adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź św. od 17.30, modlitwy pierwszo-piątkowe ku czci NSPJ na zakończenie adoracji; pierwsza sobota miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu 10.30, modlitwy pierwszo-sobotnie ku czci NSNMP na zakończenie adoracji.
  1. Zachęcam do nabycia tygodnika „Niedziela” w cenie 8 zł.
  1. Plan kolęd podany jest w gablocie i na stronie internetowej.
  1. Przypominam o określonych ograniczeniach, nakazach i zakazach ustanowionych w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa Covid-19. Limit osób w miejscach kultu 30% obłożenia i obowiązek zasłaniania ust i nosa za pomocą maseczki.

Życzę wszystkim pokoju i radości w sercu.