data: 2022-01-15

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA ZWYKŁA 16.01.2022 r.

1. Dziś II Niedziela Zwykła, dziękuję za wspólną modlitwę.
  1. W poniedziałek Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce.
  1. Od 18 – 25.01. Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  1. W piątek Dzień Babci a w sobotę Dzień Dziadka. Pamiętajmy o nich w modlitwach.
  1. W przyszłą niedziele kolekta na Wyższe Seminarium Duchowne w Toruniu
  1. Kolekta remontowa wyniosła 890 zł, serdecznie dziękuję.
  1. Dziękuję wszystkim rodzinom, które zaprosiły księdza z bł. kolędowym, z serca dziękuje za wspólną modlitwę i wszystkie ofiary, które będą przeznaczone na dalsze remonty. Jeśli ktoś chce jeszcze złożyć ofiarę na ten cel, może to uczynić osobiście w biurze parafialnym, lub przez konto bankowe (które jest na stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń). Za wszystkie ofiary serdeczne „Bóg zapłać”.
  1. Zachęcam do nabycia tygodnika „Niedziela” w cenie 8 zł.
  1. Przypominam o określonych ograniczeniach, nakazach i zakazach ustanowionych w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa Covid-19. Limit osób w miejscach kultu 30% obłożenia i obowiązek zasłaniania ust i nosa za pomocą maseczki.

Życzę wszystkim zdrowia i radości na każdy dzień.