data: 2022-05-01

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA WIELKANOCY 01.05.2022 r.

1. Dziś III Niedziela Wielkanocna, Niedziela Biblijna, w którą przypada Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego, rozpoczyna ona również Tydzień Biblijny, aby pobudzić nas do częstego sięgania po Słowo Boże.
  2. We wtorek Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Msza św. jak w niedziele, podczas której nastąpi odnowienie Milenijnego Aktu Oddania Polski.
  3. Nabożeństwa majowe w łączności z Mszą św., w dni powszednie o godz. 18.00, w soboty o godz. 11.00, a w niedziele i uroczystości o godz. 08.45.
  4. W tym tygodniu przypadają pierwsze czwartek, piątek i sobota miesiąca, modlitwy powiązane z tymi dniami w łączności Nabożeństwem majowym. W pierwszy piątek, odwiedziny chorych od godz. 8.30, spowiedź od 17.30.
  5. W piątek 6 dzień miesiąca, a więc w Kruszynach szczególnie modlić będziemy się w łączności z Nabożeństwem majowym przez wstawiennictwo św. Mikołaja.
  6. W sobotę w Kruszynach o godz. 9.00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św., a w przyszłą niedzielę poświęcenie dzieciom książeczek i  medalików w Kruszynach o godz. 11.00.
  7. W najbliższą sobotę w Kruszynach o godz. 12.00 spotkanie formacyjne dla Żywego Różańca i Akcji Katolickiej.
  8. W zeszłą niedzielę na cele charytatywne zebraliśmy 110 zł, serdecznie dziękuję, w przyszłą niedzielę nasza kolekta remontowa.
  9. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności
+ Barbara Steinborn

„Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…”

Życzę pokoju w sercu.