Parafia pw.

św. Andrzeja Apostoła

w Brudzawach

Msze Święte:

środa - 15:30 sobota - 11:00
niedziela - 9:15

data: 2022-06-20

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XII NIEDZIELA ZWYKŁA 19.06.2022.

  1. Dziś  XII Niedziela Zwykła, jednocześnie rozpoczęcie Misji Świętych w naszej parafii, które poprowadzi: Ojciec Franciszkanin Konwentualny Bartłomiej M. Ewertowski OFMConv, którego serdecznie witamy w naszej wspólnocie parafialnej. Plan Misji jest podany w gablocie, na stronie internetowej parafii, można go również zabrać ze sobą, jest wyłożony z tyłu na półce. Jeszcze raz serdecznie zapraszam do uczestnictwa w Misjach Świętych.
  2. W środę o godz. 9.00 Msza św. w kościele w Kruszynach na Zakończenie Misji w szkole i kończąca Rok Szkolny SP w Kruszynach.
  3. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania i przeżycia  Procesji Bożego Ciała, Ojcu Duchownemu WSD w Toruniu Ks. Adamowi Lisowi, za uczestnictwo w Procesji przewodniczenie Eucharystii i za Słowo Boże do nas wygłoszone, Radzie Parafialnej,  Różom Żywego Różańca, Oazie Dzieci Bożych, Oazie Młodzieżowej, Dziewczynkom sypiącym kwiaty i tym, które je przygotowywały, Służbie Liturgicznej, Panu Organiście, Strażakom OSP Kruszyny, Radnym Gminy Bobrowo, Panu Kierowcy autokaru i wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tej Uroczystości. Zapraszam w Oktawie Bożego Ciała do uczestnictwa w procesjach Eucharystycznych w łączności z Nabożeństwem czerwcowym zgodnie z planem Misji. W czwartek zakończenie Oktawy Bożego Ciała, oraz błogosławieństwo wianków i ziół, a także przeniesiona z piątku Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, gdyż w piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.      
  4.  Kolekta remontowa w zeszłym tygodniu wyniosła 675 zł, za ofiarność serdeczne „Bóg zapłać”.
  5. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

Życzę otwarcia się na działanie Boga w czasie Misji Świętych.