data: 2022-06-25

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 26.06.2022.

1. Dziś  XIII Niedziela Zwykła, jednocześnie zakończenie Misji Świętych w naszej parafii. Dziękujemy z całego serca Ojcu Bartłomiejowi M. Ewertowskiemu OFMConv, za głoszone podczas Misji do nas Słowo Boże, które przemieniało nasze serca. Naszą wdzięczność za trud prowadzenia Misji chcemy wyrazić naszą modlitwą i zebraną kolektą dla Misjonarza.  Plan zakończenia Misji zgodnie z programem Misji. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w Misjach jak i tym którzy w sposób czynny zaangażowali się w ich przebieg, szczególnie rodzinom, które zapraszały codziennie Misjonarza i mnie na obiady, czy zapewniały nam wyżywienie na plebani. Dziękuję za zorganizowanie spotkań integracyjnych w czasie Misji.  Dziękuję za posługi liturgiczne, dziewczynkom za sypane kwiatów czasie Oktawy Bożego Ciała i wszystkim którzy przyczynili się do tego, abyśmy wszyscy dobrze i owocnie przeżyli ten święty czas.
  2. W tym tygodniu przypadają pierwsze: piątek i sobota miesiąca, w te dni Adoracja Najświętszego Sakramentu pół godziny przed Mszą św. kończąca się modlitwami powiązanymi z tymi dniami.
  3. W pierwszy piątek, odwiedziny chorych od godz. 08.30, możliwość spowiedzi św. przed Mszą św.
  4. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej, są do odebrania foldery różańcowe.

Życzę wiele owoców duchowych po przeżytych Misjach Świętych.