data: 2022-10-30

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 30.10.2022.

1. Dziś obchodzimy Uroczystość Poświęcenia Własnego Kościoła. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 w Kruszynach spotkanie dla Dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  2. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i sobota miesiąca w które pół godziny przed Eucharystią jest Adoracja Najświętszego Sakramentu kończąca się modlitwami powiązanymi z tymi dniami. Spowiedź w czasie Adoracji.
  3. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8.30.
  4. W piątek o godz. 16.00 spotkanie Oazowe w Kruszynach.
  5. Zapraszam na ostanie nabożeństwa różańcowe, zawsze przed Mszą św. W czasie różańca możliwość spowiedzi św. Dzieci, które zbierały obrazki za uczestnictwo w różańcu, proszę aby przyniosły obrazki naklejone na kartce do piątku. Na kartce powinno być imię i nazwisko oraz parafia. W przyszłą niedzielę na Mszach św. zostaną rozdane nagrody za uczestnictwo w różańcu.
  6. W poniedziałek zapraszam na Bal Wszystkich Świętych w świetlicy w Brudzawach (bilet to kartka z dobrymi uczynkami), na bal zapraszamy wszystkich i najlepiej w przebraniu świętego, czy błogosławionego. Bal rozpoczynamy o godz. 15.00, na godz. 17.30 wszyscy uczestnicy wybierają się na ostatni różaniec październikowy i Eucharystię do Kościoła w Brudzawach, po Mszy świętej wracamy jeszcze na świetlicę i przedłużamy zabawę do 19.30.  Już od 14.00, zapraszam dorosłych, aby  pomogli w przygotowaniu świetlicy i przynieśli coś słodkiego. Na Bal Wszystkich Świętych zebraliśmy 150 zł. Serdeczne „Bóg zapłać”.
  7. Listopad,  to miesiąc szczególnej pamięci o zmarłych, zachęcam jeszcze do zamawiania wypominek. Nowo zamówionymi wypominkami rocznymi modlić się będziemy od
    I Niedzieli Adwentu przed Mszami św. niedzielnymi
    . Jednorazowymi wypominkami modlić będziemy się w Dzień Zaduszny na różańcu o godz. 8.45, następnie w int. tych zmarłych będzie odprawiona Msza św. zbiorowa o godz. 9.15. Zachęcam również do uzyskiwania opustów za zmarłych. (informacje jak to uczynić są na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej parafii).
  8. W Uroczystość Wszystkich Świętych mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy św.
    O godz. 09.15 będzie procesja na cmentarz z poszczególnym stacjami modlitwy za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, zaraz po procesji wrócimy do kościoła na Mszę św.
  9. We Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych (Dzień Zaduszny) Msze św. o godz. 9.15 i 18.00.
  10. Dziękuję wszystkim uczestnikom wyjazdu do Trójmiasta, za miło spędzony wspólny czas. Panu Wójtowi i Radnym Gminy Bobrowo z naszych Parafii, dziękuje za możliwość nieodpłatnego skorzystania z autokaru naszej Gminy.

Życzę pragnienia świętości w sercach.