Parafia pw.

św. Andrzeja Apostoła

w Brudzawach

Msze Święte:

środa - 15:30 sobota - 11:00
niedziela - 9:15

data: 2022-11-20

OGŁOSZENIA PARAFIALNE UROCZSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 20.11.2022.

  1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, To również Patronalne Święto Akcji Katolickiej i Światowy Dzień Młodzieży. Szczególnie te grupy ogarniamy dziś modlitwą. (Młodzież, która zgłosiła się na wyjazd do Torunia do Parafii św. Józefa na Światowy Dzień Młodzieży zbiera się dziś o godz. 13.15 przy kościele w Kruszynach. Osoby niepełnoletnie przynoszą pozwolenie pisemne na ten wyjazd od rodziców lub opiekunów).
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy jak zawsze Adwentem Nowy Rok Liturgiczny. W I Niedziele Adwentu na Mszy św. o godz. 9.15 poświęcenie wieńca adwentowego.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 w Kruszynach na Eucharystii poświecenie medalików dzieciom przygotowującym się do I Komunii św., zaraz po Mszy św. spotkanie formacyjne dla dzieci.
  4. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na wspólne świętowanie Odpustu św. Andrzeja Ap. Odpust to Uroczystość i Święto całej Parafii, dobrze, abyśmy tego dnia potrafili od najmłodszych do najstarszych razem się spotkać, porozmawiać, coś wypić, czy zjeść. W poprzednie lata ograniczały nas obostrzenia z powodu pandemii, ale w tym roku zapraszam wszystkich Parafian 30 listopada najpierw o godz. 11.00 na Eucharystię Odpustową ku czci św. Andrzeja Ap. a od godz. 16.00 do 19.00 na wspólne świętowanie do świetlicy w Brudzawach. Proszę o włączenie się w przygotowanie tej uroczystości i w kościele i w świetlicy: Radę Parafialną, Wspólnoty (Żywy Różaniec, Oazę), KGW, Radę Sołecką i wszystkich Parafian. Każdy pomysł, pomoc, potrawa, napój, złotówka mile widziana.   
  5. Dziękuję za  kolektę remontową, która wyniosła 770 zł i za wpłacane ofiary na konto parafialne na remonty.

Życzę pokoju w sercu.