data: 2022-11-29

OGŁOSZENIA PARAFIALNE I NIEDZIELA ADWENTU 27.11.2022.

1. Dziś rozpoczynamy jak zawsze Adwentem Nowy Rok Liturgiczny. Jego hasło to: "Wierzę w Kościół Chrystusowy". Roraty w Brudzawach  we wtorek o godz. 6.45, a w Kruszynach w środę i sobotę o godz. 6.45. Na roraty zapraszam wszystkich z lampionami szczególnie dzieci. W przyszłą niedzielę na Mszy św. poświęcenie opłatka.
  2. Dziś o godz. 11.00 w Kruszynach na Eucharystii poświecenie medalików dzieciom przygotowującym się do I Komunii św., zaraz po Mszy św. spotkanie formacyjne dla dzieci.
  3. W tym tygodniu I piątek i I sobota miesiąca, w te dni adoracja pół godziny przed Eucharystią na jej zakończenie nabożeństwo połączone z tymi dniami, możliwość spowiedzi św. w czasie adoracji. Odwiedziny chorych od 8.30 w I piątek.
  4. Dziś zbiórka do puszek na wspólne świętowanie Odpustu św. Andrzeja Ap. Odpust to Uroczystość i Święto całej Parafii, dobrze, abyśmy tego dnia potrafili od najmłodszych do najstarszych razem się spotkać, porozmawiać, coś wypić, czy zjeść. Zapraszam wszystkich Parafian przy współpracy z lokalną społecznością 30 listopada najpierw o godz. 11.00 na Eucharystię Odpustową ku czci św. Andrzeja Ap. a od godz. 16.00 do 19.00 na Spotkanie Odpustowe (Andrzejki) do świetlicy w Brudzawach na pyszną niespodziankę. Zapewniamy: kawę, herbatę, udka pieczone, frytki popcorn, dobrą muzykę. Proszę o włączenie się w przygotowanie tej uroczystości i w kościele i w świetlicy (przygotowania w świetlicy we wtorek).

Życzę pokoju w sercu.