data: 2022-12-31

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI 01.01.2022.

1. Dziś Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki, dziękuję za wspólnie przeżytą Eucharystię.
  2. Nasze domy odwiedzać będą Kolędnicy Misyjni w Kruszynach 6 stycznia (Piątek), po Mszy Świętej o godz. 11.00, natomiast w Brudzawach 7 stycznia (Sobota), po Mszy Świętej o godz. 11.00. Kolędnicy będą zbierać ofiary dla Oceanii Papui - Nowej - Gwinei.
  3. W piątek Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msza św. jak w niedziele. Po południu o godz. 16.00 do Plebani zapraszam szczególnie Żywy Różaniec i nie tylko z Kruszyn i Brudzaw na spotkanie świąteczne i wspólne śpiewanie kolęd, można ze sobą przynieść coś do przekoszenia.
  4. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

Życzę błogosławieństwa Bożego w Nowym Roku.