data: 2023-01-28

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA ZWYKŁA 29.01.2023.

1. Dziś IV Niedziela Zwykła, dziś spotkanie dzieci przygotowujących się do I Komunii św. po Mszy św. o godz. 11.00 w Kruszynach.
  2. W czwartek Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej), Msza św. o godz. 18.00, podczas Eucharystii poświęcenie świec. Zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii św. aby tego dnia na Mszę św. przyniosły świece do poświęcenia, 02.02. to również Dzień Życia Konsekrowanego, ogarniamy osoby konsekrowane modlitwą. Tego dnia zbiórka na klasztor Sióstr Karmelitanek w Łasinie. Tego dnia również zapraszam po Mszy św. wieczornej dzieci, młodzież, dorosłych do pomocy w rozbieraniu żłóbka i choinek.
  1. W piątek wspomnienie św. Błażeja, po Mszy św. błogosławieństwo Błażejowe, chroniące przed chorobami gardła.
  2. W tym tygodniu przypadają pierwsze piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświeższego Sakramentu w te dni pół godziny przed Mszą św., kończąca się modlitwami odpowiadającymi tym dniom. W trakcie adoracji możliwość Spowiedzi św. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8.30.
  1. Zachęcam do nabycia tygodnika „Niedziela”.
  2. Dziękuje za modlitwę, życzenia, upominki i wszelkie wyrazy życzliwości z okazji moich urodzin.
Życzę wiele radości.