data: 2023-03-05

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 05.03.2023.

1. Dziś II Niedziela Wielkiego Postu, dziękuję za wspólną modlitwę,
  2. Dzisiaj po Mszy św. zbiórka do puszek na dzieła misyjne „Ad Gentes”.
  3. Dziś po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie w Kruszynach dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  4. W piątek w Brudzawach o godz. 17.30 w ramach spotkania Oazowego,  Droga Krzyżowa prowadzona przez Ruch Światło – Życie.
  5. W piątek o godz. 19.00 w Kruszynach spotkanie przygotowujących się do Bierzmowania.
  6. Droga Krzyżowa w piątki o 17.30. po niej Msza św., Gorzkie Żale w niedziele o godz. 08.45.
  7. W przyszłą niedzielę w ramach Rekolekcji Wielkopostnych rozpoczynamy w naszej parafii, jak i również w Szkole Podstawowej w Kruszynach Renowacje Misji Świętych. Poprowadzi je Ks. Łukasz Sołtysiak z Parafii Katedralnej p.w. Św. Mikołaja w Elblągu. Plan Renowacji Misji na stronie internetowej naszej parafii, w gablocie ogłoszeń, również jest wyłożony na półce z tyłu kościoła.
  8. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej, są również do odebrania Zwiastuny Różańcowe.
  9. W przyszłą niedzielę nasza kolekta remontowa.