data: 2023-03-13

OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 12.03.2023.

1. Dziś III Niedziela Wielkiego Postu, która rozpoczyna Renowację Misji Świętych. Prowadzi je Ks. Łukasz Sołtysiak z Parafii Katedralnej p.w. Św. Mikołaja w Elblągu, którego serdecznie witamy w naszej parafii. Plan Renowacji Misji na stronie internetowej naszej parafii, w gablocie ogłoszeń, również jest wyłożony na półce z tyłu kościoła. W środę na Mszach św. koleta przeznaczona dla ks. rekolekcjonisty w ramach wdzięczności za wygłoszone Słowo Boże.
  2. W piątek w Kruszynach o godz. 16.00 spotkanie oazowe po nim, Droga Krzyżowa prowadzona przez Ruch Światło – Życie w Kruszynach.
  3. W piątek o godz. 19.00 w Kruszynach spotkanie przygotowujących się do Bierzmowania.
  4. Droga Krzyżowa w piątki o 17.30. po niej Msza św., Gorzkie Żale w niedziele o godz. 08.45.
  5. Za tydzień po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie w Kruszynach dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  6. Na dzieła misyjne „Ad Gentes” zebraliśmy 106 zł, za co serdecznie dziękuję.
  7. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
  8. Z tyłu na półce są wyłożone kartki do Spowiedzi św. wielkanocnej (należy na nich wpisać imię i adres). Są również świece w cenie 15 zł. Do puszki można składać ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.