data: 2023-05-27

OGŁOSZENIA PARAFIALNE UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 28.05.2023.

1. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, dziś w Kruszynach o godz. 11.00 Rocznica I Komunii, dla dzieci które w zeszłym roku były przyjęte.
  2. W tym tygodniu przypadają pierwsze czwartek, piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświeższego Sakramentu w te dni pół godziny przed Mszą św., kończąca się modlitwami odpowiadającymi tym dniom. W trakcie adoracji możliwość Spowiedzi św. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8.30.
  3. Spotkanie Oazowe w piątek w Kruszynach o godz. 19.00.
  4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Trójcy Najświętszej.
  5. Dziękuję dzieciom pierwszokomunijnym, ich rodzicom i bliskim, za ofiarowany dar do obu parafii w postaci lekcjonarzy mszalnych, jak i za ofiarę na kościoły i kraje misyjne. Serdeczne „Bóg zapłać”.
  6.  Na dzień 10.06.2023 w sobotę planowany jest wyjazd rodzinny do Gniezna i Poznania na Termy Maltańskie z myślą szczególnie o dzieciach pierwszokomunijnych, młodzieży bierzmowanej i dzieciach i młodzieży z oazy i służby liturgicznej i pozostałych parafian. Każda osoba niepełnoletnia musi mieć swego opiekuna pełnoletniego. Cena od 1 osoby 30 zł. (wyżywienie we własnym zakresie) Zgłoszenia do przyszłej niedzieli.
Życzę otwartości na Ducha Świętego.