Parafia pw.

św. Andrzeja Apostoła

w Brudzawach

Msze Święte:

środa - 15:30 sobota - 11:00
niedziela - 9:15

data: 2023-08-30

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXI NIEDZIELA ZWYKŁA 27.08.2023.

  1. Dziś XXI Niedziela Zwykła, dziękuję z wspólną modlitwę.
  2. Dziś zbiórka do puszki dla chorej 11-letniej Weroniki, która ma guzy nowotworowe nerwu wzrokowego, za pomoc w jej leczeniu serdeczne „Bóg zapłać”.
  3. Serdecznie zapraszamy dziś na Dożynki Wiejskie w Kruszynach 27.08.2023., wymarsz korowodu z placu dożynkowego do kościoła o godz. 11.45, Msza św. dziękczynna w kościele św. Mikołaja w Kruszynach o godz. 12.00, potem dalsze uroczystości dożynkowe. Program dożynek również na naszej stronie internetowej i w gablocie ogłoszeń.
  4. W przyszłą niedziele serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Brudzaw na Dożynki Wiejsko – Parafialne. O 13.00 Msza św. po niej wspólne biesiadowanie z zabawą taneczną w świetlicy wiejskiej. Informacje o dożynkach również w gablocie ogłoszeń i na stronie internetowej.
  5. W tym tygodniu przypadają pierwsze, piątek i sobota miesiąca. Adoracja Najświeższego Sakramentu w te dni pół godziny przed Mszą św., kończąca się modlitwami odpowiadającymi tym dniom. W trakcie adoracji możliwość Spowiedzi św., na spowiedź szczególnie zapraszam dzieci i młodzież, która niebawem rozpoczyna Nowy Rok Szkolny. W piątek odwiedziny chorych od godz. 8.30.
  6. Gratulujemy KGW z Brudzaw za zajęcie 2 miejsca w konkursie powiatowym na najpiękniejszą ozdobę dożynkową.
Życzę błogosławieństwa na cały tydzień.