Parafia pw.

św. Andrzeja Apostoła

w Brudzawach

Msze Święte:

środa - 15:30 sobota - 11:00
niedziela - 9:15

data: 2024-02-01

OGŁOSZENIA PARAFIALNE IV NIEDZIELA ZWYKŁA 28.01.2024.

  1. Dziękuję za wspólną modlitwę na Eucharystii.
  2. Dziś na Mszy św. o godz. 11.00 w Kruszynach i po niej zapraszam na wspólne kolędowanie z Grupą muzyczną z CKIS. Grupa gra u nas charytatywnie, ale z tyłu jest puszka i można wesprzeć występujących artystów.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota. W te dni 30 min przed Eucharystią adoracja Najświętszego Sakramentu kończąca się modlitwami odpowiadającymi tym dniom. W I piątek odwiedziny chorych od godz. 8.30.
  4. W piątek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej i Dzień Życia Konsekrowanego) Tego dnia ogarniamy modlitwą osoby konsekrowane, kolekta tego dnia przeznaczona jest na klasztor Sióstr Karmelitanek w Łasinie. Msza św. tego dnia o godz.18.00. Tego dnia na Mszy św. poświęcenie gromnic i świec dzieciom pierwszokomunijnym.
  5. W sobotę po Mszy św. błogosławieństwo błażejowe, patrona chroniącego od chorób gardła.
  6. W sobotę 03.02.2024. o godz. 19.00 zapraszam do pomocy w rozbieraniu choinek i żłóbka.
  7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 w Kruszynach spotkanie dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców.
  8. Dziękuję Radom Parafialnym, Kołom Gospodyń i Radom Sołeckim z obu Parafii jak i wszystkim Parafianom z obu Parafii za wszystkie przejawy życzliwości z okazji moich urodzin, za Eucharystię, każdą modlitwę, życzenia, przygotowany poczęstunek, wszystkie upominki. Serdeczne dziękuję.  

Życzę pokoju w sercu.