data: 2024-05-14

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 12.05.2024.

1. Dziś Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego, dziękuję za wspólną modlitwę.
  2. Dziś nasza kolekta remontowa, za ofiarność serdecznie dziękuję.
  3. W poniedziałek, wtorek i środę próby dla dzieci pierwszokomunijnych o godz. 17.30 w Kruszynach w kościele.
  4. Spowiedź dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców w sobotę 18.05.2024. o godz. 8.30. w kościele w Kruszynach. Przypominam również, że kończy się w przyszłą niedzielę okres wielkanocny, a wiec również czas spowiedzi i komunii wielkanocnej, kartki do spowiedzi są cały czas wyłożone z tyłu na półce, a możliwość spowiedzi zawsze przed Eucharystią. Zaznaczam, że spowiedź w sobotę jest tylko dla dzieci i ich rodziców. Pozostałych proszę, aby skorzystali ze spowiedzi w innym terminie.
  5. W przyszłą niedzielę dzieci z naszych parafii będą przeżywać
    I Komunię Świętą w Kruszynach o godz. 11.00, dlatego proszę o modlitwę w ich int., nabożeństwo majowe po Mszy św. o godz. 11.00. wraz z dziećmi pierwszokomunijnymi.
  6. Proszę już kolejny raz, aby nie wrzucać do pojemników na śmieci ziemi. Cały czas istnieje problem w naszej parafii, aby przewieść śmieci z naszego cmentarza do kontenera w Kruszynach z którego śmieci są wywożone z obu cmentarzy, jak i również problem skoszenia trawy przy cmentarzu.  Stosując się do ustaleń Rady Parafialnej i Ekonomicznej, aby nie robiły tego ciągle te same osoby, proszę aby zajęły się tym poszczególne rejony kolędowe, mamy ich 5, pierwszy z nich według porządku alfabetycznego to rejon po Dąbrówkę, proszę aby w tym tygodniu zorganizował się i zajął ścięciem trawy i przewiezieniem śmieci.
  7. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w nabożeństwie majowym i o urodzaje przy kapliczce, jeszcze raz dziękuję za jej przystrojenie. Dziękuję również wszystkim, którzy przyczynili się do pomocy chorej Weronice Józefko, zebraliśmy z obu parafii 1295 zł.  Dziękuję również za wszelkie przejawy życzliwości i dar modlitwy i upominki z okazji moich im.
  8. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
 Niech Maryja prowadzi nas do Chrystusa.