Parafia pw.

św. Andrzeja Apostoła

w Brudzawach

Msze Święte:

środa - 15:30 sobota - 11:00
niedziela - 9:15

data: 2024-07-03

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 30.06.2024.

  1. Dziś XIII Niedziela Zwykła w ciągu roku. Dziękuję za wspólną modlitwę.
  2. W środę jest możliwość wyjazdu na Diecezjalną Pielgrzymkę Żywego Różańca do Chełmna (początek uroczystości powitaniem pielgrzymów o godz. 9.30). Chętnych proszę o zgłoszenie się do jutra.
  3. W tym tygodniu przeżywamy I czwartek, I piątek, I sobotę miesiąca, w te dni adoracja NS pół godziny przed Mszą św. kończąca się modlitwami odpowiadającymi tym dniom. W I piątek odwiedziny chorych od godz. 8.30.
  4. Jak co roku organizujemy już kolejny nasz wyjazd rodzinny. W tym roku będzie on 29.07.2024. Cena to 70 zł od osoby, wyżywienie we własnym zakresie. Celem jest Gwiazda Północy, czyli najdalej na północ wysunięty punkt na mapie Polski, znajduje się on w urokliwej miejscowości jaką jest Jastrzębia Góra. Inne atrakcje to Latarnia w Rozewie, czy Jastrzębski Klif i inne niespodzianki.  Dobrze, aby nie zabrakło na tym wyjeździe, tegorocznych dzieci pierwszokomunijnych z rodzinami, dla nich jest to jednocześnie pielgrzymka po Pierwszej Komunii Św., gdyż w programie nie zabraknie naszej wspólnej Eucharystii.
  5. Sołtys, Pan Tomasz Renz z Rada Sołecką zapraszają na wycieczkę do Ciechocinka 25.07.2024. Cena 120 zł. W tej cenie: zwiedzanie Cerkwi Prawosławnej, spacer po uzdrowisku, zwiedzanie kwiatowych dywanów, Fontanny Grzybek, Parku Zdrojowego, obiad, czas wolny, spacer przy tężniach solankowych. Zapisy najlepiej do jutra.       
  6. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.
Życzę radości w sercu.